Samolepky


Bezpečnostní Holografické samolepky

Holografické bezpečnostní samolepky mohou být různých typů v závislosti na základních materiálech: papírové, polyesterové a bezpečnostní destruktivní. Používají se k zabezpečení produktu jako bezpečnostní plomby. Takto vyrobená holografická samolepka může být umístěna kdekoliv na produktu a tím ujistíme zákazníka, že kupuje originální produkt.Ochrana obchodní značky „Brand protection“ je základním faktorem úspěchu a maximalizace příjmů.

Podle zvoleného materiálu mohou být jednovrtsvé nebo vícevrstvé s různým barevným odstínem nebo transparentní. Provedení hologramu může být standardní s obecným tapetovým (nekonečným) motivem, nebo dle přání zákazníka originálním motivem tzv. „Masterované“.

Samolepky jsou dodávány na rolích silikonového papíru pro automatické nebo ruční aplikace na téměř jakýkoli podklad.

Ve standardu nabízíme nejvíce tyto typy holografických samolepek:

1) Samolepky pro všeobecné použití na polyesterovém nebo papírovém základu.

 

2) Samolepky destruktivní  tzv.Tamper evident  

Destruktivní Samolepky_Holografické samolepkyDestruktivní (Tamper evident) samolepky je nemožné po aplikaci přelepit na jinou plochu/místo protože při pokusu o odlepení se samolepka rozpadne (selektivní uvolnění polyesteru) a grafický motiv/hologram se nevratně a velice viditelně poškodí. Jednoduše lze tyto bezpečnostní samolepky aplikovat na dokumenty nebo průkazy před vlastní laminací, bez toho aby tyto bezpečnostní štítky ztratily svůj lesk a tím je zabezpečily proti  kopírování.

Sekvenční číslování štítků označování Bar Code, QR Code nebo jiné značení dle přání zákazníka.

Barcode QR Samolepky_Holografické samolepky

Bezpečnostní plomba nebo bezpečnostní štítek může být vyroben kombinací se standardní bezpečnostní samolepkou tak, že část samolepky bude vyhrazena na libovolný potisk jako EAN code, Bar code nebo jednoduché číslování a část bude opatřena hologramem. Možností je celá řada a záleží na přesném účelu bezpečnostní samolepky . V případě jakéhokoliv požadavku nás neváhejte kontaktovat.

Pro snadnější, efektivnější práci s plombami, štítky a samolepkami různých velikostí dodáváme Aplikátory etiket, které usnadňují a urychlují práci.