Dekorativní samolepky a folie


Unis trade s.r.o. dodává vysoce kvalitní produkty pro velkou škálu aplikací.

Holografické prvky dodávají luxus a exkluzivitu vašemu zboží a jeho balení. Starší produkty jsou znovu uvedeny na trh s využitím holografického balení a tím se výrazně odlišují od konkurence.

Tento průběžný proces hledání originality způsobil, že holografie je v posledních letech používána nejen v dekorativním balení, ale v balícím průmyslu obecně . 

Dekorativní nálepky, samolepky s hologramovým efektem „Duha“,“Vánoční motiv“, „Ledová tříšť“ pro náhled klikněte zde 

 

Holografické folie 1                   Dekorativní holografické samolepky a folie                      Dekorativní holografické samolepky a folie

Z tohoto důvodu Unis trade s.r.o., aby bylo možné reagovat na mnohé a nejrozmanitějších požadavků, zlepšila svou flexibilitu a rozšířila své portfolio ještě dále, zahajuje dodávky holografických produktů na různých substrátech. Náš prodejní sortiment zahrnuje polypropylen, PVC, polyesterové fólie, PE, a jiné vhodné druhy papíru v různých tloušťkách a šířkách.

Fólie může být embosovaná/ražená ve více než 60 různých standardních provedeních nebo s exkluzivními originálními vzory.

                      Dekorativní holografické folie

Každý materiál, který dodáváme je snadno potisknutelný na nejběžnějších tiskových strojích a vhodný pro běžné tiskařské techniky (off-set, flexo, UV, atd …).

Můžeme dodat i speciální povrchové úpravy materiálu i tam kde „CORONA“ úprava nestačí a tímto způsobem zaručit požadovaný výsledek.

V případě zájmu napište nám Vaši poptávku a my Vám rádi zašleme obratem požadované informace.

Pro další informace klikněte zde