VOID samolepky

Standardně jsou dodávány 2 základní typy VOID efektů

  1. VOID efekt – zanechá otisk na podkladovém materiálu  –  Standardní barva je červená, ostaní barvy dle požadovaného množství MOQ

  2. VOID efekt – „beze stopy“ nezanechá otisk na podkladu – Standardní barva je stříbrná a bílá, ostaní barvy dle požadovaného množství MOQ

Při nižším požadavku na bezpečnost jsou používány VOID samolepky nebo pásky bez hologramů. Pro personalizaci se používají různé tiskárny a lze vytisknout logo nebo název firmy.(viz Samolepky s potiskem).

Tato technologie ve spojení s hologramem nabízí vyšší úroveň zabezpečení, kombinuje dvě varianty zabezpečení v jednom produktu.

Prvním zabezpečením je hologram, který je možné vytvořit individuálně s unikátní grafikou  a skrytými bezpečnostními prvky.
Druhým prvkem je samotný nosič hologramu – samolepka a samo-destruktivní folie, která se pří pokusu o odlepení poškodí.

V případě pokusu o odlepení nebo při otevření např.přelepené krabice dochází k nerovnoměrnému odlepení samolepky a holografické folie a tím k poškození hologramu.
Když je hologramová plomba s VOID efektem (volně přeloženo NEPLATNÝ) odstraněna, částečně se demetalizovaná vrstva uvolní a na povrchu se objeví slovo VOID nebo jiné slovo viz. obrázek (VOID OPEN)

Samolepka s VOID efektem – zanechá otisk/stopu na podkladu

Samolepka s VOID efektem – „beze stopy“ na podkladu

* Barvy samolepek/plomb mohou být různé dle přání zákazníka a dle požadovaného počtu plomb (MOQ 300m2)

Stopa „VOID“ se může plně otisknout na podkladový materiál, nebo tam kde je potřeba aby po odlepení plomby nebyl žádný nápis na povrchu (sklo, fotoaparátová čočka) zůstane povrch čistý a nápis se objeví pouze na odlepené plombě. Všechny plomby/samolepky VOID jsou jen na jedno použití!

Tento vzor je viditelný pouze v případě, že byla samolepka odlepena a to je zárukou, že výrobek nebyl otevřen a nahrazen padělkem.